Listopad 29 2021 15:13:48
Menu główne
Aktualności
Galeria zdjęć
Kadra pedagogiczna
Samorząd uczniowski
Kontakt
Z życia szkoły
Historia szkoły
Patron szkoły
Hymn szkoły
Projekty
Lepsza szkoła
Dla uczniów
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Dzwonki
Kalendarz imprez szkolnych
Kalendarz roku szkolnego 2016/2017
Absolwenci
Lista absolwentów
Innowacje Pedagogiczne
Czytanie - kluczem do sukcesu

Matematyka nie jest trudna i nudna
Nasze osiągnięcia
BIP
Bezpieczne strony
Przydatne strony


IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w SP w Teresinie

 W dniu 15 stycznia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Przegląd był zorganizowany dla dzieci i młodzieży z klas 0-VI w dwóch kategoriach, w kategorii klas 0-III, IV-VI.

Jasełka Bożonarodzeniowe w Szkole Podstawowej w Teresinie

 W piątek, 20 grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyły się Jasełka    Bożonarodzeniowe pt. "Cicha noc" zaprezentowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem ks. Mariusz Wirackiego oraz Pani Diany Cichockiej.

Złote Gody w Szkole Podstawowej w Teresinie

W dniu 13 grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teresinie 16 par z terenu gminy obchodziło jubileusz - złote gody.

Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia w naszej szkole za sprawą SU odbyły się Mikołajki. Tego dnia do wszystkich klas i grzecznych dzieci zawitały Mikołaje.

Andrzejki w naszej szkole

Stare przysłowie mówi: "Na świętego andrzejka błyska pannom nadzieja". Koniec listopada to czas tradycyjnych andrzejkowych zabaw. W naszej szkole zorganizowano je w dniu 27.11.2013 roku które połaczone były z dyskoteką szkolną.

Dzień Pluszowego Misia

 Dnia 25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej  okazji zorganizowany został Konkurs Plastyczny pod hasłem "Miś Pluszowy". Konkurs został przeprowadzony przez panią Agnieszkę Grabowską. 

RECITAL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

8 listopada 2013 roku w naszej szkole odbył się montaż słowno-muzyczny "Pieśń patriotyczna" jako oręż narodu polskiego w odzyskiwaniu niepodległości.


Konkurs "Gmina Leśniowice Moja Mała Ojczyzna"

W dniu 8 listopada 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teresinie odbył się V gminny konkurs „Gmina Leśniowice – Moja Mała Ojczyzna”.

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"...

1 listopada - jak polska tradycja nakazuje, obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych. Pamiętamy o tych, którzy odeszli, o zmarłych nauczycielach i pracownikach naszej szkoły. Pamiętamy.

Ślubowanie klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Teresinie

W dniu 30 października 2013 roku w Szkole Podstawowej w Teresinie odbyło się ślubowanie klasy pierwszej i pasowanie na ucznia.

Konkurs plastyczny "Moi przyjaciele z wierszy J. Tuwima - słowem i pędzlem malowani"

W Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się konkurs plastyczny "Moi przyjaciele z wierszy Juliana Tuwima - słowem i pędzlem malowani".

Gminny konkurs literacki - "Pisać każdy może"

W dniu 25 października 2013 r. w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się VII Gminny Konkurs Literacki „Pisać każdy może” – o tematyce ”Rodzina”. Tegoroczna edycja konkursu literackiego „Pisać każdy może” wzorem lat poprzednich cieszyła się sporym zainteresowaniem uczniów. Na konkurs wpłynęło 38 prac (26 wierszy i 12 opowiadań).

Gminny Dzień Edukacji Narodowej oraz Święto Pieczonego Ziemniaka

W piękne, słoneczne popołudnie, 11 października 2013 roku w Szkole Podstawowej w Teresinie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej oraz Święto Pieczonego Ziemniaka.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 14 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Pan dyrektor Wojciech Potocki złożył wszystkim pracownikom życzenia z okazji tego święta.

Dzień Chłopaka w Szkole Podstawowej w Teresinie

30 września w poniedziałek 2013 roku obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Kontakt


Szkoła Podstawowa
w Teresinie
Teresin 43
22-122 Leśniowice

Telefon: (82) 567 54 19
Mail: sptmk@wp.pl
Video kategoria
Filmy Filmy (6)
Plan lekcji
Losowa fotografia
LSOS
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Statystyki
stat4u
Wygenerowano w sekund: 0.04 1,712,057 unikalne wizyty